Nu de putine ori v-ati zis: Bai ce drumuri de rahat avem!
Pai cred ca se poate si mai rau.
Transfagarasan-ul? Mic copil! Eu nu m-as aventura pe aici. Ia priviti ce au bolivienii:
No way...
Nu mai bine sapau un tunel?
Se afișează postările cu eticheta the most dangerous road in the world. Afișați toate postările
Se afișează postările cu eticheta the most dangerous road in the world. Afișați toate postările
joi, aprilie 09, 2009
Abonați-vă la:
Postări (Atom)



