Nu de putine ori v-ati zis: Bai ce drumuri de rahat avem!
Pai cred ca se poate si mai rau.
Transfagarasan-ul? Mic copil! Eu nu m-as aventura pe aici. Ia priviti ce au bolivienii:
No way...
Nu mai bine sapau un tunel?
Se afișează postările cu eticheta bolivia. Afișați toate postările
Se afișează postările cu eticheta bolivia. Afișați toate postările
joi, aprilie 09, 2009
Abonați-vă la:
Postări (Atom)



